2011'de PDR'yi Kazanan Arkadaşlar İçin...

2011'de PDR'yi Kazanan Arkadaşlar İçin...

http://www.facebook.com/pdr2011girisliler

 

 

 

Sen bir yandan yukarıdaki linki kopyalayıp yapıştırıver, ben de durumu anlatayım :)

 

 

 

2011-2012 Eğitim yılında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nü kazanan arkadaım. Öncelikle seni çok çok tebrik ederiz. Çünkü epey zorlu bir hazırlık dönemini ve tam uykunu alamadan uyandığın sabahları geride bıraktın :) Artık halı saha maçlarını, sinema biletlerini bilinmeyen bir zamana kadar ertelemek zorunda kalmayacaksın. Üniversiteye başladın...

 

 

 

Sonra da sana şöyle bir müjde verelim: Üniversiteyi yeni kazanan PDR'ciler zorluk çekmesin diye güzel bir uygulama başlatıldı. PDR 2011 girişlilere özel bir sayfa açıldı. Neden peki?

 

 

 

Bu sayfa, 2011 yılında PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) Bölümünü Kazanan ve Kazandıkları üniversitelere yerleşen arkadaşlar arasında birliktelik sağlamak amacıyla kuruldu.

 

 

 

Sen ve yakın çevrende PDR'yi kazanmış arkadaşınız varsa bu platforma yönlendirebilirsin. Buyur veya arkadaşlarınız buyursunlar efendim :)

 

 

 

Peki, ne gibi paylaşımlar olacak bu sayfada?

 

 

 

Kayıt döneminde, hangi arkadaşımız nereyi, hangi ili ve hangi üniversiteyi kazanmışsa; o üniversitede kendisine yardımcı olabilecek kişiyle buluşmasını sağlayacağız. Dergi pe.Dr.'nin temsilcilerinden yardım alarak, kapsama alanımız içinde bulunan ve iletişim içinde olduğumuz 40'a yakın üniversitede, PDR Bölümü'nde okuyan arkadaşlarımızdan, PDR bölümünü yeni kazanmış olan arkadaşlara yardımcı olmalarını isteyeceğiz.

 

 

 

Meselâ İstanbul PDR'yi, Sakarya PDR'yi, Atatürk PDR'yi, Selçuk PDR'yi, Ondokuz Mayıs PDR'yi veya herhangi bir üniversitedeki PDR Bölümü'nü kazandınız. O üniversitedeki arkadaşlarımız size; bölümle ilgili bilgiler verebilirler ve kayıt sürecinde, barınma ve hoşça vakit geçirebileceğiniz yerler bulma konusunda katkı sağlayabilirler. Ayrıca arkadaşlarımız herhangi bir grup veya topluluk adına değil, tamamen meslektaş olarak, bir mesleki dayanışmanın gereği olarak bu bu çalışmaya katılıyorlar. Bilgin olsun :)

 

 

 

PDR'yi kazanmış arkadaşlarımızla bölümle ilgili önbilgiler vermek, çalışma alanlarını belirtmek, okul döneminde nelerle, nasıl derslerle karşılaşabileceklerini önceden haber vermek gibi birçok amacımız da var.

 

 

 

Sonuç olarak bu sayfa, PDR'yi yeni kazanan öğrencilerle, şu anda PDR okuyan öğrenciler arasında mesleki bir arkadaşlık olmasını amaçlamaktadır. Bir bilgi alış-veriş ortamıdır.

 

 

 

Bilgilerimiz ücretsizdir. Ama karşılığını isteriz: yani mutlu olun bakalım :)

 

 

 

Dergi pe.Dr.

 

 

 

dergipdr.com/dergipdr

Bu haber toplam 2989 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum